• Română
  • Lietuviškai
  • English
  • Polski
  • Page title

    Poniżej nasze oferty pracy na terenie Polski

    • Specjalista ds. Marketingu i PR                                                                                                                                                                                                                                          >

      Jako jedna z najprężniej działających firm w branży doradczo-księgowej, poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu i PR. Posiadamy ponad 12-letnie doświadczenie na rynku, działamy w środowisku międzynarodowym, dzięki czemu możemy zaoferować nowe wyzwania zawodowe oraz ciekawą i stabilną pracę w młodym i dynamicznym zespole.

      Miejsce pracy: Gdynia

      Wymagania:
      • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
      • mile widziana znajomość jednego z języków skandynawskich,
      • minimum 4 letnie doświadczenie na tym samym lub analogicznym stanowisku,
      • umiejętność prowadzenia kampanii w mediach społecznościowych,
      • lekkie pióro,
      • znajomość technik przygotowywania grafiki w programach typu: Corel, Photoshop, Gimp,
      • znajomość Google AdWords, Google Analitics,
      • umiejętność organizacji eventów,
      • znajomość technik sprzedaży będzie dodatkowym atutem,
      • obsługa komputera oraz pakietu MS Office,
      • umiejętność nawiązywania oraz podtrzymywania relacji z partnerami i klientami firmy,
      • wysoka kultura osobista,
      • samodzielność w działaniu,
      • sumienność i dokładność.

      Obowiązki:
      • współpraca z mediami,
      • współpraca z firmami i organizacjami związanymi z Polonią norweską,
      • tworzenie kampanii marketingowych oraz ich koordynacja (rynek polski, norweski i rumuński),
      • dbanie o rozwój i aktualizację stron internetowych oraz funpage’a firmy,
      • tworzenie budżetu na cele marketingowe wraz z zarządem,
      • redakcja magazynów firmowych, pozyskiwanie reklamodawców,
      • uczestniczenie w kreowaniu wizerunku firmy wraz z całym zespołem,
      • organizacja konferencji i eventów firmowych.

      Oferujemy:
      • umowę o pracę na 1/2 etatu (po okresie próbnym),
      • atrakcyjne wynagrodzenie,
      • praca w młodym, energicznym zespole i przyjaznej atmosferze,
      • osobisty rozwój w firmie o strukturze międzynarodowej,
      • 3 dodatkowe dni wolne w roku,
      • home office na życzenie ;).

      Uprzejmie prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres mailowy: magdap@polishconnection.no do dnia 7 listopada 2017 r.
      W treści CV prosimy o zgodę na przetwarzanie danych osobowych:
      Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych).