• Română
  • Lietuviškai
  • English
  • Polski
  • Home / Praca w Polsce

    Poniżej nasze oferty pracy na terenie Polski

    • Konsultant/Konsultantka ds. obsługi klienta                                                                                                                                                                                                                        >

      Konsultant/Konsultantka ds. obsługi klienta

      Jako jedna z najprężniej rozwijających się firm działających w branży doradczo-księgowej, poszukujemy kandydata na stanowisko Konsultanta/Konsultantki ds. obsługi klienta. Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w branży, dzięki czemu możemy zaoferować możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych oraz stabilną pracę w dynamicznym i młodym zespole.

      Wymagania:

      • bardzo dobra znajomość języka norweskiego w piśmie i mowie,
      • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie,
      • obsługa komputera oraz pakietu MS Office,
      • dobra organizacja czasu pracy i systematyczność w działaniach,
      • umiejętność pracy pod presją czasu i zmianowości zadań,
      • sumienność,
      • dokładność,

      Obowiązki:

      • realizacja zadań związanych z rynkiem norweskim
      • udzielanie konsultacji,
      • kontakt z klientami i partnerami firmy w języku polskim, angielskim i norweskim,
      • kontakt z urzędami i instytucjami norweskimi,
      • przygotowywanie materiałów eksperckich,
      • tworzenie artykułów branżowych na potrzeby firmy,
      • wsparcie merytoryczne działu obsługi klienta,
      • tłumaczenia.

      Oferujemy:

      • kompleksowe szkolenia,
      • atrakcyjny systemem wynagrodzeń,
      • praca w młodym, energicznym zespole,
      • umowę o pracę (po okresie próbnym)

      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: beata@polishconnection.no z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

      Informujemy, że Administratorem danych jest Polish Connection Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.