• Română
  • Lietuviškai
  • English
  • Polski
  • Home / Praca w Polsce

    Poniżej nasze oferty pracy na terenie Polski

    • Konsultant/Konsultantka ds. obsługi klienta z językiem norweskim >

      Stanowisko: dla Konsultant/Konsultantka ds. obsługi klienta z językiem norweskim

      Jako jedna z najprężniej rozwijających się firm działających w branży doradczo-księgowej, poszukujemy kandydata na stanowisko Konsultanta/Konsultantki ds. obsługi klienta. Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w branży, dzięki czemu możemy zaoferować możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych oraz stabilną pracę w dynamicznym i młodym zespole.

      Wymagania:
      – bardzo dobra znajomość języka norweskiego w piśmie i mowie
      – bardzo dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie,
      – obsługa komputera oraz pakietu MS Office,
      – dobra organizacja czasu pracy i systematyczność w działaniach,
      – umiejętność pracy pod presją czasu i zmianowości zadań,
      – sumienność,
      – dokładność,

      Obowiązki:
      – nrealizacja zadań związanych z rynkiem norweskim
      – udzielanie konsultacji,
      – nkontakt z klientami i partnerami firmy w języku polskim, angielskim i norweskim,
      – kontakt z urzędami i instytucjami norweskimi,
      – przygotowywanie materiałów eksperckich,
      – tworzenie artykułów branżowych na potrzeby firmy,
      – wsparcie merytoryczne działu obsługi klienta,
      – tłumaczenia.

      Oferujemy:
      – kompleksowe szkolenia,
      – atrakcyjny systemem wynagrodzeń,
      – praca w młodym, energicznym zespole,
      – umowę o pracę oraz dodatkowe 6 dni egenmelding w ciągu roku

      Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV zawierające również informacje o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy: marketing@polishconnection.no.